Sledovat film 1944 online

Přehrajte si film 1944 online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, válečný 1944 na TV6!
  Sledovat 1944 online
Žánr:
drama, válečný
Režie:
Elmo Nüganen
Hrají a postavy:
Marko Leht, Maiken Schmidt, Kaspar Velberg (Karl Tammik), Kristjan Üksküla (Jüri Jõgi), Anne Margiste (Talunaine), Mait Malmsten (Omavalitsuse tegelane)
Země:
Estonsko, Finsko
Rok výroby:
2015
Popis:
Sovětský svaz 16. července 1940 v souladu s paktem Ribbentrop - Molotov přičlenil Estonsko ke svému území. 55 tisíc estonských občanů bylo zmobilizován do Rudé armády. Německo roku 1941 obsadilo toto území. Místní obyvatelé německé „osvoboditele“ vřele vítali, 72 tisíc z nich dokonce vstoupilo do německých ozbrojených složek. Němečtí dobrovolníci v takzvaných baltických legiích, Waffen-SS, patřili k nejkvalitnějším jednotkám SS. V září 1944 byly německé jednotky evakuovány a na území Estonska vstoupila Rudá armáda. Se Sověty však svoboda nepřišla. Zbytky estonských ozbrojených skupin kladly odpor Sovětům až do 50. let, kdy probíhaly vraždy, politické procesy, teror a především deportace do gulagů na Sibiř.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
TV6 TV6 Archív a všechna videa pořadů televize TV6 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski