Sledovat film 11 minut online

Přehrajte si film 11 minut online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1092 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, thriller 11 minut na !
  Trailer k filmu 11 minut   Sledovat 11 minut online
Žánr:
drama, thriller
Režie:
Jerzy Skolimowski
Hrají a postavy:
Richard Dormer (Director Richard Martin), Paulina Chapko (Anna Hellman), Wojciech Mecwaldowski (Anna's Husband), Andrzej Chyra (Hot-Dog Vendor), Dawid Ogrodnik (kurýr), Agata Buzeková (Climber)
Země:
Polsko, Irsko
Rok výroby:
2015
Popis:
Film s originální uměleckou koncepcí představuje v paralelních dějových liniích 11 minut ze života různých obyvatel Varšavy. Než uplyne poslední sekunda oněch jedenácti minut, neočekávaný řetězec událostí osudově spojí jejich životy… Mladá herečka s šancí na mezinárodní kariéru a její žárlivý manžel. Prodavač hotdogů s nejasnou minulostí. Skupinka řeholnic. Lékařka na pohotovosti. O některých víme více, o jiných méně. Míjejí se v okolí jednoho varšavského náměstí a jdou vstříc blížící se katastrofě.
Hodnocení:
56 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski