Sledovat film
105% alibi
online

Film 105% alibi
  Trailer k filmu 105% alibi Trailer
Přehrajte si film 105% alibi HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 390 filmů a 147 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Český detektivní film o dvojnásobném vrahovi.
Kdo z postav tohoto filmu je oním vrahem? Vedoucí hotelu Černá růže Alfréd Batysta, který se snaží zakrýt manko v podniku, nebo Karel Antoš a jeho kamarád Jirka Brož, kteří ukradli vyhrávající los? Vrahem však může být i dcera jedné z obětí, která svou pracovní nepřítomnost omlouvá otcovou nemocí, ale za otcem nepřijela. I syn paní Majky, který z vkladní knížky obětí vybírá dvanáct tisíc, jím může být. O komplikovanosti případu svědčí i to, že vybraná částka se shoduje s mankem v hotelu, a že manko bylo vlastně číšníka Kiciho, který měl právě v té době celou částku vrátit. Všechny malé či velké konflikty se zákonem a kdo opravdu vraždil vyšetří dvojice detektivů kapitán Tůma a nadporučík Líbal.

Žánr: Thriller, Krimi
Režie: Vladimír Čech
Hrají a postavy: Karel Höger (Kapitán Tůma), Josef Bek (Nadporučík Líbal), Josef Vinklář (Jirka), Josef Hlinomaz (barman), Eduard Kohout (Inspektor), Aleš Košnar
Rok výroby: 1959
Hodnocení: 66 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 1.4.2023 16:50
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська