Sledovat film 101 dalmatinů online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 101 dalmatinů
  Trailer k filmu 101 dalmatinů   Sledovat 1448 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Clyde Geronimi, Hamilton Luske, Wolfgang Reitherman
Hrají a postavy:
Rod Taylor (Pongo (hlas)), J. Pat O'Malley (Jasper (hlas)), Betty Lou Gersonová (Cruella De Vil (hlas)), Martha Wentworthová (chůva (hlas)), Ben Wright (Roger (hlas)), Cate Bauerová (Perdita (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1961
Popis:
Klasický animovaný film z produkce studia Walta Disneye.

Dalmatin Pongo má svého pána Rogera, který se živí skládáním písní o lásce, ale žádnou lásku nemá. Pongo se proto rozhodne vzít vše do svých rukou. Seznámí Rogera s Anitou, majitelkou krásné fenky dalmatina, Perdity. Jejich vzájemné štěstí ale překazí zlá Cruellla. Je posedlá touhou po kožichu z jemných kůžiček štěňátek dalmatinů a poslala své dva přihlouplé nohsledy, aby unesli právě narozené flekaté drobečky Ponga a Perdity. Protože Pongo není schopen sám štěňata najít, povolá na pomoc ostatní psy.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko