Sledovat film 101 dalmatinů online

Přehrajte si film 101 dalmatinů online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film 101 dalmatinů
  Trailer k filmu 101 dalmatinů   Sledovat 101 dalmatinů online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
Clyde Geronimi, Hamilton Luske, Wolfgang Reitherman
Hrají a postavy:
Rod Taylor (Pongo (hlas)), J. Pat O'Malley (Jasper (hlas)), Betty Lou Gersonová (Cruella De Vil (hlas)), Martha Wentworthová (chůva (hlas)), Ben Wright (Roger (hlas)), Cate Bauerová (Perdita (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
1961
Popis:
Klasický animovaný film z produkce studia Walta Disneye.

Dalmatin Pongo má svého pána Rogera, který se živí skládáním písní o lásce, ale žádnou lásku nemá. Pongo se proto rozhodne vzít vše do svých rukou. Seznámí Rogera s Anitou, majitelkou krásné fenky dalmatina, Perdity. Jejich vzájemné štěstí ale překazí zlá Cruellla. Je posedlá touhou po kožichu z jemných kůžiček štěňátek dalmatinů a poslala své dva přihlouplé nohsledy, aby unesli právě narozené flekaté drobečky Ponga a Perdity. Protože Pongo není schopen sám štěňata najít, povolá na pomoc ostatní psy.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski