Film 10 důvodů, proč tě nenávidím

Sledovat film
10 důvodů, proč tě nenávidím
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Kdo dokáže zkrotit tuhle nesnesitelnou holku?
Sestry Stratfordovy jsou rozdílné jako voda a oheň. Krásnou a křehce půvabnou Biancu zbožňují všichni kluci ze školy. Problém je v tom, že kvůli přísným rodinným pravidlům nesmí Bianca randit, dokud si nenajde chlapce i její starší sestra Kat, která je hádavá, jízlivá, neústupná a v neposlední řadě inteligentní. Zkrátka oplývá vlastnostmi spolehlivě odpuzujícími okolí včetně vlastní rodiny. Biance nezbývá nic jiného než nastražit na svou sestru léčku v podobě stejně nesnesitelného mladíka. Pokud se ti dva za vzájemného jiskření nezabijí, určitě si nakonec padnou do oka.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Gil Junger
Hrají a postavy: Heath Ledger (Patrick Verona), Julia Stilesová (Katarina Stratfordová), Joseph Gordon-Levitt (Cameron James), Larisa Oleyniková (Bianca Stratfordová), David Krumholtz (Michael Eckman), Andrew Keegan (Joey Donner)
Scénář: William Shakespeare, Karen McCullah Lutz, Kirsten Smith
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko