Sledovat film 10 důvodů, proč tě nenávidím online

Přehrajte si film 10 důvodů, proč tě nenávidím online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1298 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film 10 důvodů, proč tě nenávidím
  Trailer k filmu 10 důvodů, proč tě nenávidím   Sledovat 10 důvodů, proč tě nenávidím online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Gil Junger
Hrají a postavy:
Heath Ledger (Patrick Verona), Julia Stilesová (Katarina Stratfordová), Joseph Gordon-Levitt (Cameron James), Larisa Oleyniková (Bianca Stratfordová), David Krumholtz (Michael Eckman), Andrew Keegan (Joey Donner)
Země:
USA
Rok výroby:
1999
Popis:
Kdo dokáže zkrotit tuhle nesnesitelnou holku?

Sestry Stratfordovy jsou rozdílné jako voda a oheň. Krásnou a křehce půvabnou Biancu zbožňují všichni kluci ze školy. Problém je v tom, že kvůli přísným rodinným pravidlům nesmí Bianca randit, dokud si nenajde chlapce i její starší sestra Kat, která je hádavá, jízlivá, neústupná a v neposlední řadě inteligentní. Zkrátka oplývá vlastnostmi spolehlivě odpuzujícími okolí včetně vlastní rodiny. Biance nezbývá nic jiného než nastražit na svou sestru léčku v podobě stejně nesnesitelného mladíka. Pokud se ti dva za vzájemného jiskření nezabijí, určitě si nakonec padnou do oka.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski