Sledovat film 10 dní před katastrofou online

Přehrajte si film 10 dní před katastrofou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1098 filmů a 107 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film 10 dní před katastrofou
  Trailer k filmu 10 dní před katastrofou   Sledovat 10 dní před katastrofou online
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Santiago Amigorena, Ki-duk Kim
Hrají a postavy:
Juliette Binocheová (Irene Montanoová), Chen Chang (Jang Jin), John Turturro (William Pound), Sara Forestierová (Orlando), Jung-woo Ha (manžel), Tom Riley (David)
Země:
Itálie, Francie, Portugalsko
Rok výroby:
2006
Popis:
Je 1. září 2001. Elliot, americký agent C.I.A., který jako jediný zná tajné informace o blízké budoucnosti, náhle zmizí. Jeho jediným záměrem bylo setkat se se svojí dcerou Orlando, které se před 10 lety vzdal. Irene, francouzská agentka, která s ním spolupracovala, a David, jeho adoptivní syn, mu pomohou a dceru přivedou k otci. Pronásledováni Williamem Poundem, podivně poetickým psychopatem, budou vzdorovat podezření z mezinárodní špionáže a nakonec se 11. září 2001 setkají s Elliotem.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski