Sledovat film 10 dní před katastrofou online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film 10 dní před katastrofou
  Trailer k filmu 10 dní před katastrofou   Sledovat 1522 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Thriller
Režie:
Santiago Amigorena, Ki-duk Kim
Hrají a postavy:
Juliette Binocheová (Irene Montanoová), Chen Chang (Jang Jin), John Turturro (William Pound), Sara Forestierová (Orlando), Jung-woo Ha (manžel), Tom Riley (David)
Země:
Itálie, Francie, Portugalsko
Rok výroby:
2006
Popis:
Je 1. září 2001. Elliot, americký agent C.I.A., který jako jediný zná tajné informace o blízké budoucnosti, náhle zmizí. Jeho jediným záměrem bylo setkat se se svojí dcerou Orlando, které se před 10 lety vzdal. Irene, francouzská agentka, která s ním spolupracovala, a David, jeho adoptivní syn, mu pomohou a dceru přivedou k otci. Pronásledováni Williamem Poundem, podivně poetickým psychopatem, budou vzdorovat podezření z mezinárodní špionáže a nakonec se 11. září 2001 setkají s Elliotem.
Hodnocení:
53 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski