Sledovat Zvuky mučení online

Sledujte Zvuky mučení online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 95 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument Zvuky mučení na !
  Trailer k pořadu Zvuky mučení   Sledovat Zvuky mučení online
Žánr:
dokument
Režie:
Keren Shayo
Země:
Izrael
Rok výroby:
2013
Popis:
Tisíce Eritrejců prchají před diktátorským režimem přes egyptský Sinaj do Izraele. Mnoho z nich je však na své cestě zajato beduínskými únosci, kteří požadují od jejich příbuzných vysoké výkupné. Švédská rozhlasová novinářka Meron Estefanos původem z Eritreje dává ve svém pořadu zaznít hlasům zoufalých obětí volajících přímo z telefonů svých krutých únosců. Při sledování osudu Hiriyti, která byla unesena během cesty za svým manželem, se novinářka dostává jak do Izraele, kam se ti šťastnější po dlouhé cestě dostanou, tak na egyptský Sinaj, na dohled míst, kde jsou uprchlíci drženi. Film přináší mučivé svědectví o aktuální situaci afrických uprchlíků, které se média zatím příliš nevěnovala.
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.