Sledovat Ztracené ruské princezny online

Sledujte Ztracené ruské princezny online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 114 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Ztracené ruské princezny
  Sledovat Ztracené ruské princezny online
Žánr:
Dokument, Historický
Režie:
Eleanor Scoones
Hrají a postavy:
Helen Rappaport (Author, Four Sisters: The Lost Lives of the Romano), Grigory Rasputin (Chris Leavitt 2 díly, 2014), Christopher Warwick (Christopher Warwick - Royal Biographer / ... 2 epi), Mother Alexandra (ona sama), Grand Duchess Alice (Tamron Hall 1 episode, 2014), David Bevan (Consultant Haematologist at Guy's and St Thomas 1)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2014
Popis:
Carevna Alexandra a car Mikuláš měli čtyři dcery a jednoho syna. Pár se vymykal smýšlení dosavadního dvora a jeho nárokům, ukryl proto sebe i dcery mimo dohled veřejnosti. Realita a nelehká situace však nešla zastavit a revoluce, která rodinu tvrdě postihla, byla na spadnutí..
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski