Sledovat Zrození chicagské mafie online

Sledujte Zrození chicagské mafie online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 82 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
  Sledovat Zrození chicagské mafie online
Žánr:
dokument, krimi, historický
Režie:
John Ealer
Hrají:
Laurence Bergreen (Laurence Bergreen - Author, Capone: The muž and th), T.J. English (T.J. English - Author, Paddy Whacked), Frank Calabrese Jr. (Frank Cullotta - Former Outfit Associate), John Binder (John Binder - Author, The Chicago Outfit), Jonathan Eig (Jonathan Eig - Author, Get Capone), Robert M. Lombardo (Robert M. Lombardo - Author, Organized Crime in Ch)
Země:
USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Dokumentární drama začíná v roce 1905 a jeho děj se postupně rozprostírá přes více než půl století. Popisuje příběhy a osudy původních pěti rodin, které se staly základem dnešní moderní americké mafie. Legendární mafiáni Lucky Luciano a Bugsy Siegel u toho samozřejmě nemůžou chybět.
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
Prima ZOOM

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.