Sledovat Zločin v době války online

Sledujte Zločin v době války online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 110 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Zločin v době války
  Sledovat Zločin v době války online
Žánr:
Dokument, Historický
Hrají a postavy:
Mike Bodie (Narrator 6 dílů, 2017), Chris Pollard (detektiv 2 / ... 2 episodes, 2017), Omar Banana (Chicano 1 díl, 2017), Jeff Bennett (Georges Massau 1 díl, 2017), Helen Coathup (Capt. Kathleen Nash 1 díl, 2017), Zuma Davies (Henry Leyvas 1 díl, 2017)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2017
Popis:
Bojiště 2. světové války byla místem hrdinských činů, strategických lstí a neuvěřitelných zvěrstev. Podmínky na domácí frontě se však zdály stabilnější. Kvůli válce ale všude, od vybombardovaného Londýna po okupovanou Francii, bujel zločin. Tento šestidílný seriál se zaměří na pouliční gangy, zloděje, šílené dezertéry, sexuální predátory a sériové vrahy, jejichž zločineckým pudům dal průchod konflikt, který řádil kolem nich.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski