Sledovat Život jde dál online

Sledujte Život jde dál online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 98 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dobrodružný, dokument, záhady, fantasy Život jde dál na Prima MAX!
  Trailer k pořadu Život jde dál   Sledovat Život jde dál online
Žánr:
dobrodružný, dokument, záhady, fantasy
Režie:
Susannah Grantová
Hrají a postavy:
Jennifer Garnerová (Gray Wheelerová), Timothy Olyphant (Fritz), Sam Jaeger (Dennis), Kevin Smith (Sam), Juliette Lewisová (Maureen Monette), Joshua Friesen (Mattie Monette)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Život je složitý, ale láska je složitější

Po smrti svého snoubence se Gray stěhuje k jeho nejlepším přátelům. Zatímco Sam a Dennis dělají všechno možné, aby ji rozveselili, Fritz o ní, zdá se, nejeví žádný zájem. Jednou ale Gray pronikne za bariéru, kterou kolem sebe Fritz staví a konečně poznává, proč si ho její snoubenec tolik vážil. Gray začne s Fritzem trávit stále více času a získává pocit, že smrt milované osoby nemusí bezpodmínečně znamenat konec šancí na lásku. Pak se ale přede dveřmi objevuje nečekaná návštěva, která všem zamotá hlavu. Přátelé Gray se budou muset hodně snažit, aby jí pomohli pochopit, že život je možná složitý, ale láska ještě složitější.
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.