Sledovat Záhada hmoty online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Záhada hmoty
  Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument, Životopisný, Historický, Věda
Režie:
Muffie Meyer
Hrají a postavy:
John Curless (Ernest Rutherford), Lucas Dixon (Charles G. Darwin), Beverly Hayes (Amabel Moseley), Joe Garland (Joe Kennedy), Nick Gehlfuss (Glenn Seaborg), Ian Lyons (Ed McMillan)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Tento seriál rekonstruuje život a dílo nejvýznamnějších vědeckých badatelů - objevy týkající se kyslíku Priestleyho a Lavoisiera, výzkumy Marie Curie na poli radioaktivity nebo krásy Mendělejevova periodické soustavy prvků - a zároveň se pouští na neobyčejně dobrodružnou půdu, protože mapuje historii vědeckých systémů a snaží se objevit a pochopit, z čeho se náš svět vlastně skládá.
Hodnocení:
74 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski