Sledovat Záhada hmoty - z čeho je tvořena země online

Sledujte Záhada hmoty - z čeho je tvořena země online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 125 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Záhada hmoty - z čeho je tvořena země
  Sledovat Záhada hmoty - z čeho je tvořena země online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Dokument, Životopisný, Historický, Věda
Režie:
Muffie Meyer
Hrají a postavy:
Yan Tual (Antoine Fourcroy), Don Bagley (Alchemist), Hugo Becker (Antoine Lavoisier), Marshall Berenson (Joao Jacinto de Magellan), Erik C. Bloomquist (Robert Southey), Ethan Corbin (Armand Seguin)
Scénář:
Stephen Lyons
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Tento seriál rekonstruuje život a dílo nejvýznamnějších vědeckých badatelů - objevy týkající se kyslíku Priestleyho a Lavoisiera, výzkumy Marie Curie na poli radioaktivity nebo krásy Mendělejevova periodické soustavy prvků - a zároveň se pouští na neobyčejně dobrodružnou půdu, protože mapuje historii vědeckých systémů a snaží se objevit a pochopit, z čeho se náš svět vlastně skládá.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko