Sledovat Zabriskie Point online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Zabriskie Point
  Trailer k pořadu Zabriskie Point   Sledovat 1421 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama
Režie:
Michelangelo Antonioni
Hrají a postavy:
Mark Frechette (Mark), Daria Halprin (Daria), Paul Fix (Majitel kavárny), G.D. Spradlin (Lee's Associate), Bill Garaway (Morty), Kathleen Cleaverová (Kathleen)
Země:
USA
Rok výroby:
1970
Popis:
Film plný kontrastů. Na jedné straně sekvence tvrdého střetu univerzitních studentů s policejními jednotkami, na straně druhé romantické chvíle setkání mileneckého páru. Tomu odpovídá filmová forma, kdy razantní střihy záběrů, rozostřené detaily či chaos elektronických zvuků střídají pomalu plynoucí dlouhé pasáže bez dialogů a klidné vizuální kompozice horizontů pouštní krajiny kalifornského Údolí smrti. S nebývalou působivostí zprostředkovaná atmosféra všeobecné nevraživosti, která se projevuje nejen v chování řadových policistů a protestujících studentů, ale také v méně vyhrocených scénách dívčiny návštěvy zapadlého baru či jejího setkání se skupinou dětí. Zabriskie Point, Antonioniho kritický pohled na americkou společnost, bývá považován za jeho největší komerční neúspěch.
Hodnocení:
70 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko