Sledovat Zabíjení vyčerpává online

Sledujte Zabíjení vyčerpává online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 107 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Zabíjení vyčerpává
  Sledovat Zabíjení vyčerpává online
Popis:
(Zabíjení vyčerpává) 17. července 1995 začíná v soudní budově ve městě Varesa v severní Itálii přísně střežený proces s Antoniem Zagarim (1954 - 2004), nebezpečným zločincem a několikanásobným vrahem napojeným na kalábrijskou mafii ´Ndrangheta. Celý proces Zagariho výslechů a zejména jeho přiznání (již v minulosti po propuštění z vězení v roce 1983 spolupracoval s policií) trvaly tři měsíce, a pomohly tak objasnit dvě desetiletí vražd, ozbrojených loupeží, vydírání, únosů a obchodu s heroinem v oblasti Lombardie. Dokument vypráví o tom, jak se mafie, operující zejména v oblasti Kalábrie, etablovala koncem šedesátých let minulého století na sever Itálie.
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 107 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski