Sledovat Zabíjení vyčerpává online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Zabíjení vyčerpává
  Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Popis:
(Killing Wears You Out) 17. července 1995 začíná v soudní budově ve městě Varesa v severní Itálii přísně střežený proces s Antoniem Zagarim (1954 - 2004), nebezpečným zločincem a několikanásobným vrahem napojeným na kalábrijskou mafii ´Ndrangheta. Celý proces Zagariho výslechů a zejména jeho přiznání (již v minulosti po propuštění z vězení v roce 1983 spolupracoval s policií) trvaly tři měsíce, a pomohly tak objasnit dvě desetiletí vražd, ozbrojených loupeží, vydírání, únosů a obchodu s heroinem v oblasti Lombardie. Dokument vypráví o tom, jak se mafie, operující zejména v oblasti Kalábrie, etablovala koncem šedesátých let minulého století na sever Itálie.
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski