Sledovat Wilhelm Lehmann online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Wilhelm Lehmann
  Sledovat 1419 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Válečný
Popis:
(Wilhelm Lehmann) Agent v gestapu Jako vedoucí průmyslového oddělení gestapa znal všechna vojenská tajemství Třetí říše. Teprve 65 let po válce ale bylo odhaleno, že byl také sovětským špionem. Willi Lehmann, narozený v roce 1884 v Lipsku, nejprve nastoupil v Berlíně k policejním sborům. V roce 1920 už se stal zástupcem šéfa oddělení pro špionáž. O devět let později začal poskytovat první informace sovětskému NKVD. Tvrdí se, že to udělal hlavně kvůli penězům. Vedle manželky prý měl ještě přítelkyni a kromě toho velmi rád sázel na koně. Jak se dostal ke gestapu? Nejen o tom je první část dvoudílného dokumentu.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko