Sledovat Wilhelm Lehmann - Agent v gestapu online

Sledujte Wilhelm Lehmann - Agent v gestapu online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 114 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Wilhelm Lehmann - Agent v gestapu
  Sledovat Wilhelm Lehmann - Agent v gestapu online
Žánr:
Válečný
Popis:
(Wilhelm Lehmann) Agent v gestapu Jako vedoucí průmyslového oddělení gestapa znal všechna vojenská tajemství Třetí říše. Teprve 65 let po válce ale bylo odhaleno, že byl také sovětským špionem. Willi Lehmann, narozený v roce 1884 v Lipsku, nejprve nastoupil v Berlíně k policejním sborům. V roce 1920 už se stal zástupcem šéfa oddělení pro špionáž. O devět let později začal poskytovat první informace sovětskému NKVD. Tvrdí se, že to udělal hlavně kvůli penězům. Vedle manželky prý měl ještě přítelkyni a kromě toho velmi rád sázel na koně. Jak se dostal ke gestapu? Nejen o tom je první část dvoudílného dokumentu.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski