Sledovat Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy online

Sledujte Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online Dokument, Fantasy, Historický, Science Fiction, Civilizace Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy na Prima ZOOM!
  Sledovat Vetřelci dávnověku: Nezvratné důkazy online
Žánr:
Dokument, Fantasy, Historický, Science Fiction, Civilizace
Režie:
Kevin Burns, David Silver
Hrají a postavy:
Daniel Coonan (komentátor), William J. Birnes (on sám), William Bramley (On-autor), Alex Chionetti (On-autor), Robert Clotworthy (komentátor), Philip Coppens (on sám)
Země:
USA
Rok výroby:
2009-2014
Popis:
Na základě archeologických nálezů, jako jsou například jeskynní kresby podobné kosmonautům, technicky dokonalé monumentální stavby a sochy, které bychom ani dnes nebyli schopni postavit, obrovské obrazce, viditelné pouze z výšky či nápadně podobné popisy bohů ze všech koutů světa s létajícími vozidly a obrovskými znalostmi, představuje kontroverzní spisovatel a badatel Erich Von Däniken teorii antických astronautů, ve které poukazuje na možnost, že vývoj lidstva mohl být v dávné minulosti ovlivněn návštěvníky z vesmíru
Hodnocení:
75 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski