Sledovat Velkolepé muzeum online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Dokument Velkolepé muzeum
  Trailer k pořadu Velkolepé muzeum   Sledovat 1548 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dokument
Režie:
Johannes Holzhausen
Scénář:
Johannes Holzhausen, Constantin Wulff
Země:
Rakousko
Rok výroby:
2014
Popis:
Život mezi poklady jednoho z největších muzeí historie umění.

Jeden restaurátor zjistí, že Rubensův obraz byl několikrát přemalovaný, a druhý si při lepení modelů lodí rád zanadává. Jeden pracovník z oddělení hostitelských služeb si myslí, že jeho tým není komplexní a dostatečně začleněný do života v muzeu, a starší vedoucí úseku kolekcí brzy odejde do zaslouženého důchodu. Historik umění prožívá vzrušení a frustraci z probíhající aukce a finanční ředitel si myslí, že číslo 3 na propagačních materiálech působí agresivně.
Hodnocení:
64 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko