Sledovat Ukrainscy szeryfowie online

Sledujte Ukrainscy szeryfowie online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 98 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument Ukrainscy szeryfowie na TVP1!
  Sledovat Ukrainscy szeryfowie online
Žánr:
dokument
Režie:
Roman Bondarchuk
Země:
Ukrajina, Litva, Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Viktor a Voloďa nemají snadnou práci. V zapadlé jihoukrajinské vesnici Stara Zburjivka chybí policie, a tak jim starosta svěřil dohled nad bezpečností. V otřískané ladě jezdí od případu k případu: musí řešit opilectví, sousedské hádky, drobné krádeže, domácí násilí, snědené psy… Život tu plyne vlastním tempem, jenže z rozhlasu a televize začínají přicházet zprávy. Krym je za rohem, Doněck o kus dál. A i do Zburjivky pronikají informace o zlomových událostech, které Ukrajinu navždy změní. Lidé se začínají obávat. Nemůže se krymský scénář opakovat i tady? Tragikomický snímek zasazený do kulis dějin naší doby.
Hodnocení:
70 %
Sledujte na:
TVP1 TVP1 Archív a všechna videa pořadů televize TVP1 online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski