Sledovat Ufo - Hitlerova tajná síla online

Sledujte Ufo - Hitlerova tajná síla online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 114 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Ufo - Hitlerova tajná síla
  Sledovat Ufo - Hitlerova tajná síla online
Žánr:
Válečný
Popis:
Operace Highjump. Na sklonku roku 1946 se americký admirál a polární badatel Richard E. Byrd vydal s vyzbrojenou flotilou ke břehům Antarktidy s cílem poznat tento světadíl. Od počátku však výpravu provázely nezdary… Lodě byly údajně napadeny podivnými objekty ve tvaru disku, které se vynořily z vody. Podle dostupných dokumentů a pamětí účastníků šlo o létající talíře, které na počátku 30. let vyvinuli fašisté. Necelý měsíc před německou kapitulací v roce 1945 pak prý byla na pobřeží Antarktidy vybudována kolonie, která mimo jiné ukrývá relikvie Třetí říše a osobní věci Adolfa Hitlera a čeká na příhodný okamžik… Co je na tom pravdy?

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski