Dokument Twenty Feet From Stardom

Sledovat
Twenty Feet From Stardom
online

Sledujte Twenty Feet From Stardom online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 125 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!

Informace o pořadu

Oceňovaný hudební dokumentarista Morgan Neville se trošku netradičně, ve svém snímku Twenty Feet from Stardom, nesnaží přiblížit zákulisí pouze jedné kapely, nýbrž se snaží poukázat i na hudebníky, kteří tvoří pevný pilíř řady legendárních koncertních vystoupení, ale jejich jména jsou pro většinu posluchačů neznámá. Hudební styl v tomto dokumentu nehraje roli, film se snaží poukázat na zpěváky a zpěvačky, kteří z pozice doprovodných zpěváků a vokalistů nenápadně formovali populární hudbu, tak jak ji známe dnes.

Žánr: Životopisný, Dokument, Hudba & Umění
Režie: Morgan Neville
Hrají a postavy: Lou Adler (on sám), Stephanie 'Stevvi' Alexander (ona sama), Patti Austinová (ona sama), Chris Botti (on sám), Merry Claytonová (ona sama), Sheryl Crow (ona sama)
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 75 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko