Sledovat Twenty Feet From Stardom online

Sledujte Twenty Feet From Stardom online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 123 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Twenty Feet From Stardom
  Trailer k pořadu Twenty Feet From Stardom   Sledovat Twenty Feet From Stardom online
Žánr:
Životopisný, Dokument, Hudba & Umění
Režie:
Morgan Neville
Hrají a postavy:
Lou Adler (on sám), Stephanie 'Stevvi' Alexander (ona sama), Patti Austinová (ona sama), Chris Botti (on sám), Merry Claytonová (ona sama), Sheryl Crow (ona sama)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Oceňovaný hudební dokumentarista Morgan Neville se trošku netradičně, ve svém snímku Twenty Feet from Stardom, nesnaží přiblížit zákulisí pouze jedné kapely, nýbrž se snaží poukázat i na hudebníky, kteří tvoří pevný pilíř řady legendárních koncertních vystoupení, ale jejich jména jsou pro většinu posluchačů neznámá. Hudební styl v tomto dokumentu nehraje roli, film se snaží poukázat na zpěváky a zpěvačky, kteří z pozice doprovodných zpěváků a vokalistů nenápadně formovali populární hudbu, tak jak ji známe dnes.
Hodnocení:
75 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko