Dokument Twenty Feet From Stardom

Sledovat
Twenty Feet From Stardom
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Oceňovaný hudební dokumentarista Morgan Neville se trošku netradičně, ve svém snímku Twenty Feet from Stardom, nesnaží přiblížit zákulisí pouze jedné kapely, nýbrž se snaží poukázat i na hudebníky, kteří tvoří pevný pilíř řady legendárních koncertních vystoupení, ale jejich jména jsou pro většinu posluchačů neznámá. Hudební styl v tomto dokumentu nehraje roli, film se snaží poukázat na zpěváky a zpěvačky, kteří z pozice doprovodných zpěváků a vokalistů nenápadně formovali populární hudbu, tak jak ji známe dnes.

Žánr: Životopisný, Dokument, Hudba & Umění
Režie: Morgan Neville
Hrají a postavy: Lou Adler (on sám), Stephanie 'Stevvi' Alexander (ona sama), Patti Austinová (ona sama), Chris Botti (on sám), Merry Claytonová (ona sama), Sheryl Crow (ona sama)
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko