Sledovat Tuż przed tragedią (Tuż przed tragedią - Wybuch Wulkanu Mount St. Helens) online

Sledujte Tuż przed tragedią (Tuż przed tragedią - Wybuch Wulkanu Mount St. Helens) online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 100 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, historický Tuż przed tragedią (Tuż przed tragedią - Wybuch Wulkanu Mount St. Helens) na TV4!
  Sledovat Tuż przed tragedią (Tuż przed tragedią - Wybuch Wulkanu Mount St. Helens) online
Žánr:
dokument, historický
Režie:
Dan Gold
Hrají a postavy:
Ashton Smith (komentátor), Richard Vaughan (komentátor), Mikey Koltes (Gunman / ...), Junichi Kajioka (Kyu Sakamoto / ...), Alan Low (Kyu's manager / ...), Terry A. Johnson (Cleaner / ...)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2004
Popis:
Seriál na základě svědectví lidí a výsledků vyšetřování podrobně sekundu po sekundě pomocí počítačové animace mapuje nejznámější přírodní katastrofy i neštěstí způsobená lidskou chybou. Velice zajímavým a dramatickým způsobem dokumentuje sled událostí až do katastrofy, ať už jde o zemětřesení, výbuch sopky nebo vykolejení vlaku, požár v tunelu, potopení lodi nebo výbuch atomové elektrárny.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski