Sledovat Tuż przed tragedią online

Sledujte Tuż przed tragedią online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 96 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, historický Tuż przed tragedią na TV4!
  Sledovat Tuż przed tragedią online
Žánr:
dokument, historický
Režie:
Dan Gold
Hrají a postavy:
Geoff Baldwins (Geoff Baldwins - Control Room Operator), Bob Ballentine (Carl Harley - Electrician), Andy Davidson Lee (Bernard Curtis), Dougal Drysdale (Dougal Drysdale - Professor, Flame Expert), Dave Lambert (on sám), Ian Letham (Ian Letham - Rescue Boat Operato)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2004
Popis:
Seriál na základě svědectví lidí a výsledků vyšetřování podrobně sekundu po sekundě pomocí počítačové animace mapuje nejznámější přírodní katastrofy i neštěstí způsobená lidskou chybou. Velice zajímavým a dramatickým způsobem dokumentuje sled událostí až do katastrofy, ať už jde o zemětřesení, výbuch sopky nebo vykolejení vlaku, požár v tunelu, potopení lodi nebo výbuch atomové elektrárny.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
TV4 TV4 Archív a všechna videa pořadů televize TV4 online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.