Sledovat Tohle není Kalifornie online

Sledujte Tohle není Kalifornie online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 99 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, historickďż˝, sport, historický Tohle není Kalifornie na ČT art!
  Trailer k pořadu Tohle není Kalifornie   Sledovat Tohle není Kalifornie online
Žánr:
dokument, historickďż˝, sport, historický
Režie:
Marten Persiel
Hrají a postavy:
Karen Wendland
Země:
Německo
Rok výroby:
2012
Popis:
Působivý portrét komunity mladých „skejťáků“, revoltujících v těžkých časech Německé demokratické republiky.

První celovečerní dokument německého režiséra Martina Persiela je dynamickou a svěží hymnou protispolečenské revolty mladých a v socialistické NDR téměř zakázaného sportu - skatebordingu. Režisér tu pracuje s archivním materiálem, konkrétně se skutečnými videozáznamy, které si v toho času nahrála parta tří kamarádů, fascinovaných tímto sportem, na 8 mm kameru. Persielův snímek sleduje tři představitele od jejich dětství v 70. letech přes období vzdoru v letech osmdesátých až po pád komunismu na podzim 1989, kdy se jim zásadně změnily podmínky života. Divákům se tak odkrývá skutečný obraz života mladé komunity skejťáků v NDR, jak ho ještě nikdy předtím neviděli.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
ČT art ČT art Archív a všechna videa pořadů televize ČT art online

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski