Sledovat The Startup Kids online

Sledujte The Startup Kids online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 119 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument The Startup Kids
  Sledovat The Startup Kids online
Žánr:
Životopisný, Dokument
Režie:
Vala Halldorsdottir, Sesselja Vilhjalmsdottir
Hrají a postavy:
Trip Adler (on sám), Alexa Andrzejewski (ona sama), Mike Butcher (on sám), Carter Cleveland (on sám), Leah Culver (ona sama), Tim Draper (on sám)
Rok výroby:
2012
Popis:
Startup Kids je dokument o mladých internetových podnikatelích v USA a Evropě. Obsahuje rozhovory se zakladateli Vimeo, SoundCloud, Kiip, InDinero, Dropbox, Foodspotting a mnoho dalších, kteří mluví o svých začátcích a životech v roli podnikatele. Film natočily dvě islandské podnikatelky, Sesselja Vilhjalmsdottir a Vala Halldorsdottir, který založily svou první firmu krátce po hospodářském kolapsu Islandu, a které chtěly filmem motivovat další mladé lidi, aby začali podnikat.
Hodnocení:
67 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko