Sledovat The Doors - When You're Strange online

Sledujte The Doors - When You're Strange online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 96 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument The Doors - When You're Strange na JOJ Cinema!
  Trailer k pořadu The Doors - When You're Strange   Sledovat The Doors - When You're Strange online
Žánr:
dokument
Režie:
Tom DiCillo
Hrají a postavy:
John Densmore (on sám), Johnny Depp (vypravěč (hlas)), Robby Krieger (on sám), Ray Manzarek (on sám), Jim Morrison (on sám)
Země:
USA
Rok výroby:
2009
Popis:
Pekelná jízda, která vás ohluší a oslepí.

První celovečerní dokumentární film o skupině The Doors napsal a režíroval Tom DiCillo a komentář namluvil Johnny Depp. Tvůrci v něm odkrývají dosud nezveřejněné záběry proslulé čtyřčlenné rockové kapely. Snímek staví na záběrech natočených v letech 1966 - 1971, tedy od vzniku kapely až do smrti Jima Morrisona. Zobrazuje kým skupina The Doors byla a čím se stala. DiCillo nahlíží do světa slávy, drog a alko-holu, jenž jsou s kapelou spojovány, zaměřuje se ale zároveň na její oddanost rockové hudbě. Vedle výstřelků Jima Morrisona je to také příběh Raye Manzareka, Robbyho Kriegera a Johna Densmora - muzikantů, jejichž důraz na uměleckou svobodu a odmítání kompromisu inspiroval nejednu generaci.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.