Sledovat Studená válka online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Studená válka
  Trailer k pořadu Studená válka   Sledovat 1490 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Romantický
Režie:
Pawel Pawlikowski
Hrají a postavy:
Joanna Kulig (Zula Lichon), Tomasz Kot (Wiktor Warski), Borys Szyc (Lech Kaczmarek), Agata Kuleszaová (Irena Bielecka), Cédric Kahn (Michel), Jeanne Balibarová (Juliette)
Země:
Polsko, Francie, Velká Británie
Rok výroby:
2018
Popis:
V období budování stalinovského Polska, ale také moderní západní Evropy, se odehrává příběh velké osudové lásky zpěvačky Zuly a skladatele Wiktora. Nedokáží žít spolu, ale zároveň se fatálně přitahují a nevydrží být bez sebe. V kulisách Varšavy, Berlína a Paříže zní jazzová a folklorní hudba a Zula s Wiktorem rozehrávají nádhernou, ale hořkou baladu, svoji vlastní studenou válku.
Hodnocení:
76 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski