Sledovat Stavitelé kanálů online

Sledujte Stavitelé kanálů online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 95 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, historický Stavitelé kanálů na Prima ZOOM!
  Sledovat Stavitelé kanálů online
Žánr:
dokument, historický
Režie:
Paul Craven, Andy Richards, Ed Barlow, Stuart Woodman
Hrají a postavy:
Liz McIvor (Liz McIvor - Presenter 6 episodes, 2015), Deborah Brunton (Deborah Brunton - Open University 2 episodes, 2015), William Ashworth (William Ashworth - Industrial Historian 1 episode,), Mike Clarke (Mike Clarke - Canal Historian 1 episode, 2015), Wendy Freer (Wendy Freer - Author, 'Women and Children of the C), Emma Griffin (Emma Griffin - University of East Anglia 1 episode)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2015
Popis:
Vydejte se poznat nejpůvabnější britské vodní kanály. Stavba kanálů byla obrovskou senzací, a když jejich místo v přepravě zboží zaujaly silnice a železnice, kanály postupně pustly. Až v 70. a 80. letech 20. století se začaly využívat k rekreaci a odpočinku a postupně se obnovuje síť kanálů po celé Velké Británii.
Sledujte na:
Prima ZOOM

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.