Sledovat SS: Hitlerova zločinná elita online

Sledujte SS: Hitlerova zločinná elita online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 125 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument SS: Hitlerova zločinná elita
  Sledovat SS: Hitlerova zločinná elita online a 125 stanic za 1 Kč
Žánr:
Dokument, Historický
Režie:
Serge de Sampigny
Hrají a postavy:
Stefan Ashton Frank (Narrator 3 díly, 2017-2018), Kurt Barkhausen (Member SS Death Head Division 1 díl, 2018), Fernand Costamagna (SS Charlemagne Division France 1 díl, 2018), Manfred Diener (Member SS Death Head Division 1 díl, 2018), Armand Durlewanger (Conscript in SS das Reich Division 1 díl, 2018), Hans Friedrich (Waffen SS 1st SS Infantry Brigade 1 díl, 2018)
Země:
Francie, USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Poslední přeživší členové SS vzpomínají, jak zažili i vykonávali jedny z největších válečných a obecně lidských zločinů. Na takové jednání byli roky připravováni dokonalou propagandou a vymýváním mozků, které udělalo z židů v jejich očích absolutně největší zlo...
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko