Dokument SS: Hitlerova zločinná elita

Sledovat
SS: Hitlerova zločinná elita
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o pořadu

Poslední přeživší členové SS vzpomínají, jak zažili i vykonávali jedny z největších válečných a obecně lidských zločinů. Na takové jednání byli roky připravováni dokonalou propagandou a vymýváním mozků, které udělalo z židů v jejich očích absolutně největší zlo...

Žánr: Dokument, Historický
Režie: Serge de Sampigny
Hrají a postavy: Stefan Ashton Frank (Narrator 3 díly, 2017-2018), Kurt Barkhausen (Member SS Death Head Division 1 díl, 2018), Fernand Costamagna (SS Charlemagne Division France 1 díl, 2018), Manfred Diener (Member SS Death Head Division 1 díl, 2018), Armand Durlewanger (Conscript in SS das Reich Division 1 díl, 2018), Hans Friedrich (Waffen SS 1st SS Infantry Brigade 1 díl, 2018)
Země: Francie, USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko