Sledovat Šifry a konspirace online

Sledujte Šifry a konspirace online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 95 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online historický Šifry a konspirace na Prima ZOOM!
  Sledovat Šifry a konspirace online
Žánr:
historický
Režie:
James Grant Goldin
Hrají a postavy:
Michio Kaku (Michio Kaku - Theoretical Physicist), Dan Nachtrab (komentátor), Erich von Däniken (Erich von Däniken - Author, Chariots of the Gods?), Jason Colavito (Jason Colavito - Author, The Cult of Alien Gods), Ken Feder (Ken Feder - Anthropologist, Central CT State U.)
Země:
USA
Rok výroby:
2015
Popis:
Pořad Kódy a spiknutí zkoumá neznámé tajné příběhy, které se skrývají za nejvěhlasnějšími místy světa, průlomovými vynálezy a vlivnými lidmi. Jsou to fakta, o kterých ví jen málokdo, jsou to velice důležité podrobnosti, které tradiční historie ignoruje, skutečná fakta minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Série by mohla být shrnuta jako nahlédnutí do složky "Víc než přísně tajné". Vyzývá nás stát se detektivy a s velkým zaujetím prozkoumat tajemství historie světa, která se týkají tajných společenství, průlomových vynálezů a nejvěhlasnějších věcí, míst a lidí.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.