Sledovat Roman Polanski: Pravdivý příběh online

Sledujte Roman Polanski: Pravdivý příběh online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 96 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, krimi Roman Polanski: Pravdivý příběh na JOJ Cinema!
  Trailer k pořadu Roman Polanski: Pravdivý příběh   Sledovat Roman Polanski: Pravdivý příběh online
Žánr:
dokument, krimi
Režie:
Marina Zenovichová
Hrají a postavy:
Pedro Almodóvar (on sám), Istvan Bajzat (on sám), Steve Barshop (on sám), Marilyn Beck (ona sama), Madeline Bessmer (ona sama), Pierre-André Boutang (on sám)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
2008
Popis:
Pravda se do titulků nehodí.

Známý režisér Roman Polanski dlouho fascinoval publikum svými hranými filmy Rosemary má děťátko, Čínská čtvrť, Pianista i svým osobním životem. Tento snímek znovu otevírá případ, který před třemi desítkami let šokoval svět. Podrobně zkoumá Polanského odsouzení za nezákonný sexuální styk s nezletilou i chaos, který poté následoval. Tvůrci dokumentu měli k dispozici přístup k právníkům figurujícím v celé kauze, stejně jako k médiím, která o ní různým způsobem referovala, a v neposlední řadě také k oběti. Je ale i obžalobou amerického právního systému a naší omámenosti celebritami.
Hodnocení:
73 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.