Sledovat Rok koně online

Sledujte Rok koně online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 111 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Rok koně
  Sledovat Rok koně online
Žánr:
Dokument, Hudba & Umění
Režie:
Jim Jarmusch
Hrají a postavy:
Neil Young (Neil Young), Frank 'Pancho' Sampedro (Frank Sampedro), Billy Talbot (Billy Talbot), Ralph Molina (Ralph Molina), Larry Cragg (Larry Cragg), Jim Jarmusch (Jim Jarmusch)
Země:
USA
Rok výroby:
1997
Popis:
Netradiční portrét zpěváka Neila Younga a jeho skupiny Crazy Horse.

Netradiční portrét skupiny Neil Young and Crazy Horse. Její členové Ralph Molina, Frank "Pončo" Sampedro, Billy Talbot a Neil Young - se dali dohromady roku 1974 a od té doby dělají se sebezničujícím zanícením svoji drsnou rockovou hudbu. Hlavní hvězdou je však skladatel, zpěvák a hudebník Neil Young, jenž bezesporu patří k důležitým osobnostem moderní populární hudby. Narodil se 12. listopadu 1945 v Torontu. V mládí jej hudebně ovlinili Bob Dylan, Rick James a skupiny Shadows a The Rolling Stones. Sám později hrál v seskupení různých muzikantů, především však ve skupinách Buffalo Springfield, Crosby, Stills & Nash (& Young), Neil Young & Crazy Horse. Kromě zpívání ovládá ukulele, harmoniku, piano a kytaru. Během své kariéry natočil již tři desítky LP.
Hodnocení:
67 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 111 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski