Sledovat Řím: Říše bez hranic online

Sledujte Řím: Říše bez hranic online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online dokument, historický Řím: Říše bez hranic na Prima ZOOM!
  Sledovat Řím: Říše bez hranic online
Žánr:
dokument, historický
Režie:
Chris Mitchell
Hrají a postavy:
Mary Beard (Ona-konferenciérka)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2016
Popis:
Mary Beard se vydává na vzrušující cestu, při níž cestuje ze Španělska do Íránu, z Egypta do Skotska a z Tunisu do Řecka, aby zodpověděla pár fascinujících otázek o dávném Římu. Prozkoumá jeho vznik, úspěchy, pády a dědictví pro dnešní svět - nejen technologie a stavby, silnice a zákony - ale také vliv na království, jež se po jeho pádu utvořila. Žádný seriál se nikdy předtím nepodíval tak komplexně a epicky na celou říši. Série se přesouvá od dávného k modernímu, od velkých bitev a velkých jmen římské historie k příběhům nevýznamných lidí, kteří vše udržovali v chodu a zanechali svůj otisk společně s Caesarovým, Hadriánovým nebo Konstantina Velikého. Série se také vypořádá s největší hádankou ze všech, na niž nemáme definitivní odpověď: proč se Řím stal tak rozlehlou říší? A proč zanikl?
Hodnocení:
78 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski