Sledovat Příběhy za kamerou online

Sledujte Příběhy za kamerou online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 119 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Příběhy za kamerou
  Sledovat Příběhy za kamerou online
Žánr:
Dokument
Hrají a postavy:
Paul Thomas Anderson (Director, There Will Be Blood / ... 6 dílů, 20), Brad Bird (Brad Bird - Director, The Incredibles / ... 6 epis), Alonso Duralde (Alonso Duralde - Film Critic, The Wrap 6 episodes,), Neal Gabler (Neal Gabler - Film Historian / ... 6 episodes, 201), Renee Graham (Renee Graham - Columnist, The Boston Globe 6 episo), Ben Mankiewicz (Ben Mankiewicz - TCM Host / ... 6 episodes, 2019)
Země:
USA
Rok výroby:
2019
Popis:
Seriál, který v sobě kombinuje archivní materiály a rozhovory s předními herci, režiséry a producenty, zkoumá americkou kinematografii v průběhu několika desetiletí a také společenské nebo politické posuny, které formovaly její vývoj.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko