Dokument
Příběh života

Dokument Příběh života
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o pořadu

David Attenborough vypráví o největším ze všech dobrodružství - o cestě životem.
Život je velké dobrodružství, nejen pro nás, ale i pro zvířata, která jsou rovněž nucena den co den zápasit, aby se udržela při životě. Jednotlivé epizody tohoto seriálu nám četné členy živočišné říše představí v různých životních fázích, počínaje několika prvními dny po narození, přes obtíže dospívání a hledání odpovídajícího partnera až po problémy s rodičovskou rolí a čerstvě narozeným potomstvem.

Originální název:

Life Story

Hrají a postavy: David Attenborough (sám sebou - Presenter), Dwen Gyimah (komparzista/Wilf Bottomley), Rolf Steinmann (Self - Cameraman 2 episodes 2014), Emma Napper (Self - Director 2 episodes 2014), Jamie McPherson (Self - Cameraman 1 episode 2014), Hugh Miller (Self -
Rok výroby: 2014
Hodnocení: 90 %
Vysíláno na: BBC Earth
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina