Sledovat Příběh Marie Černé online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Dokument Příběh Marie Černé
  Sledovat 1556 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dokument
Režie:
Oliver Malina-Morgenstern
Hrají a postavy:
Jakub Saic, Marie Černá, Marie Černická, Ludvík Černý, Anna Zrnová, František Lízna
Scénář:
Oliver Malina-Morgenstern
Země:
Česká republika
Rok výroby:
2002
Popis:
Dva odsouzení vrazi a mezi nimi křehká žena, která si jednoho vezme a druhého o pár let později ukrývá ve svém bytě. Srdceryvná zápletka, pro Marii Černou bohužel tvrdá realita. "Když jsem ji před osmi lety potkal, byla strašně nešťastná, bulvár po ní šel od rána do večera a obviňoval ji ze všeho možného včetně toho, že Kajínka odvezla autem z Mírova. S Marií Černou se nakonec domluvil a natočil trilogii dokumentů o každém ze jmenovaných aktérů.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko