Sledovat Předpověď konce online

Sledujte Předpověď konce online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 114 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Předpověď konce
  Sledovat Předpověď konce online
Žánr:
Dokument, Přírodní svět, Civilizace
Hrají a postavy:
Ben McGee (Dan Miller - Subject matter expert)
Země:
USA
Rok výroby:
2013
Popis:
Lidstvo se dlouhá tisíciletí chvělo strachem z hněvu matky Přírody. Apokalyptický konec našeho světa se jako představa zakládá na mnohých spekulacích a proroctvích z různých dob, počínaje předpověďmi starých Mayů a Nostradama a konče názory vědců moderní doby. Přestože experti na dané téma se ne vždycky shodují, pokud jde o přesné datum naší zhouby, není pochyb o tom, že shodně dospívají k tristnímu zjištění: Země, v té podobě, jak ji známe dnes, zanikne. Její zkáza je nevyhnutelná. Katalyzátorem katastrofy mohou být různé jevy - supersopky, obří cunami, příchod nové doby ledové, stejně jako zhoubné sluneční erupce. Půlhodinové pořady, ve kterých se fundované rozhovory s odborníky střídají s vynikající vizuální kvalitou počítačových animací a grafik, rozebírají všechny tyto otázky inteligentním a zábavným způsobem.
Hodnocení:
60 %
Sledujte na:
CS Mystery CS Mystery Archív a všechna videa pořadů televize CS Mystery online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski