Sledovat Portrét Vladimíra Strniska online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Portrét Vladimíra Strniska
  Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Slavní lidé
Popis:
Aj keď mal Vladimír Strnisko pôvodne v pláne študovať v Prahe medicínu, ale aj herectvo, osud ho vrátil do Bratislavy na dramaturgiu, aby sa nakoniec presadil ako divadelný režisér. Jeho meno sa spája s legendárnymi televíznymi pondelkami, ale aj príznačným "Čakaním na Godota" zakázaného Divadla na Korze. Pre jeho neustále pendlovanie medzi Bratislavou, pražskými divadlami a študentami, ho nakoniec Milan Lasica vystrojil do vlaku praktickým obedárom. Vladimír Strnisko povyšuje divadlo nad vlastnú pohodu aj v Portréte na TA3.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski