Sledovat Portrét Tomáša Klusa online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Portrét Tomáša Klusa
  Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Slavní lidé
Popis:
Tomáš Klus sa z dorasteneckého majstra Európy v modernom päťboji stal jedným z najúspešnejších českých umelcov. Je spevákom, pesničkárom, skladateľom, textárom i hercom. Vo svojom mladom veku má na konte mnoho ocenení. Stal sa objavom i spevákom roka, ocenili ho v anketách Českého slávika aj Týtý. Získal zlaté i platinové platne, ceny hudobných akadémií, no napriek tomu zostal skromný a oddaný nielen svojmu publiku, ale predovšetkým svojej manželke a ich trom deťom.
Sledujte na:
TA3 TA3 Archív a všechna videa pořadů televize TA3 online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski