Sledovat Portrét Lordana Zafranovića online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Portrét Lordana Zafranovića
  Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Slavní lidé
Popis:
“Film je pre mňa zázrak”, hovorí jeden z najvýznamnejších režisérov krajín bývalej Juhoslávie Lordan Zafranović. Zo stovky filmov, ktorých bol nielen režisérom, ale v mnohých aj autorom scenára, či producentom, ho najviac preslávila vojnová trilógia Okupácia v 26. obrazoch či dokumentárny film Krv a popol Jasenovca, kvôli ktorému musel ujsť z vlasti (obidva nominované na Oscara). “Bez filmu by môj život nemal zmysel”, vyznáva sa chorvátsky režisér Lordan Zafranović v Portréte na TA3.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski