Sledovat Portrét Jiřiny Bohdalovej online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Portrét Jiřiny Bohdalovej
  Sledovat 1545 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Slavní lidé
Popis:
Dáma českého divadla i filmu Jiřina Bohdalová najskôr pracovala ako učiteľka. Netrvalo dlho a zistila, že jej osudom je herectvo. Po ukončení štúdia na Divadelnej fakulte Akadémie múzických umení v Prahe začala po boku Jana Wericha účinkovať v Divadle ABC. Ďalších 37 rokov strávila v Divadle na Vinohradech a popritom stvárňovala komické, tragické, najradšej však tragikomické postavy v desiatkach filmov. Najobľúbenejšou sa pre ňu stala postava duševne chorej Fany, za ktorú získala Českého leva.
Sledujte na:
TA3 TA3 Archív a všechna videa pořadů televize TA3 online

Seznam epizod

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko