Sledovat Portrét Ivana Štrpku online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Dokument Portrét Ivana Štrpku
  Sledovat 1546 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Slavní lidé
Popis:
Už počas štúdia odboru slovenčina – španielčina na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského pôsobil ako redaktor v literárnych časopisoch. Vyskúšal si aj prácu dramaturga pre deti a mládež v televízii. Vo svojich dielach často opisuje zážitkový až rozprávkový svet svojho detstva, v 70. rokoch mal pre svoje politické názory pozastavenú publikačnú činnosť. Známe sú aj jeho texty pre slovenskú hudobnú legendu Deža Ursinyho, ktoré sú v našej populárnej hudbe považované za neobyčajný zjav.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko