Sledovat Portrét Bruna Rudinského online

Sledujte Portrét Bruna Rudinského online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online slavní lidé Portrét Bruna Rudinského na TA3!
  Sledovat Portrét Bruna Rudinského online
Žánr:
slavní lidé
Popis:
Neurochirurg Bruno Rudinský prijal ako primár Neurochirurgickej kliniky v Bratislave výzvu vybudovať špičkové pracovisko neurochirurgie v Nových Zámkoch. Za výsledky v oblasti neurotraumatológie tu získal kolektív pod jeho vedením významné medzinárodné ocenenie. Po 25 rokoch svojho pôsobenia sa na pozvanie riaditeľa Národného ústavu detských chorôb rozhodol pre návrat do Bratislavy. So zámerom vybudovania komplexného neurochirurgického centra pripravil koncepciu a od roku 2018 pôsobí v novootvorenom detskom Spinálnom centre. Popri tom sa ako člen odborných rád stal aj prezidentom obnovenej Slovenskej spondylochirurgickej spoločnosti.
Sledujte na:
TA3 TA3 Archív a všechna videa pořadů televize TA3 online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski