Sledovat Portrét Anny Šiškovej online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Dokument Portrét Anny Šiškovej
  Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Slavní lidé
Popis:
Aj keď ju na herectvo nezobrali, láska k divadlu priviedla Annu Šiškovú už počas štúdia na pedagogickej fakulte k prvému angažmánu v Divadle J. Záborského v Prešove. V Trnavskom divadle pre deti a mládež spoznala Jara Filipa, ale aj Juraja Nvotu, za vedľajšiu úlohu v ktorého filme Kruté radosti získala nomináciu na Českého leva. Toho už však mala za hlavnú rolu vo filme Musíme si pomáhať a následne sa stala tvárou seriálu Miesto v živote, ale aj Eden či Letisko. Okrem domovskej scény v Divadle Astorka Korzo ´90 si zahrala s radošincami, hosťovala v pražských divadlách, nakrúcala s dcérou Dorotou aj Terezou, s ktorou sa tešia z ďalších ocenení.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko