Sledovat Pink Floyd: The Wall online

Sledujte Pink Floyd: The Wall online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 117 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Pink Floyd: The Wall
  Trailer k pořadu Pink Floyd: The Wall   Sledovat Pink Floyd: The Wall online
Žánr:
Animovaný, Drama, Fantasy, Hudba & Umění, Muzikály
Režie:
Alan Parker
Hrají a postavy:
Bob Geldof (Pink), Christine Hargreavesová (Pinkova matka), James Laurenson (J.A. Pinkerton), Eleanor Davidová (Pinkova manželka), Kevin McKeon (mladý Pink), Bob Hoskins (Rock and Roll manager)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
1982
Popis:
Je zamčený v pokoji jakéhosi losangelského hotelu a hlavou mu táhnou klíčové okamžiky jeho života. Rocková hvězda Pink, na jehož koncert se už možná kdesi venku scházejí tisíce fanoušků. Sedí tu a utápí se v děsivých představách a vizích. Scény represí a lidské agresivity se střídají s frustrujícími vzpomínkami na dětství bez otce, zato s přehnaně ochranitelskou matkou, na školu, pokoušející se všechny semlít do jedné beztvaré, nemyslící masy, na ženu, která jej zradila. Sedí tu, obehnán pomyslnou ochrannou zdí, kterou si kolem sebe kdysi vybudoval, a neví jak dál.
Hodnocení:
81 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski