Sledovat Park online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Park
  Sledovat 1528 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Dobové drama, Sportovní drama
Režie:
Sofia Exarchou
Hrají a postavy:
Dimitris Kitsos (Dimitris), Dimitra Vlagopoulou (služka Anna), Thomas Bo Larsen (Jens), Enuki Gvenatadze (Markos), Lena Kitsopoulou (Dimitris' matka), Yorgos Pandeleakis (matka's boyfriend)
Země:
Řecko, Polsko
Rok výroby:
2016
Popis:
Deset let po letních hrách v Aténách je opuštěný, chátrající olympijský areál hřištěm pro divoké psy a party puberťáků řecké „ztracené generace“. Energický debut talentované Sofie Exarchouové je portrétem anarchistického, dekadentního dospívaní tváří v tvář úpadku a mementům zašlé slávy Řecka.
Hodnocení:
57 %

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski