Sledovat Otto Scorzeny: Slavný podvratný živel online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Dokument Otto Scorzeny: Slavný podvratný živel
  Sledovat 1434 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dokument
Popis:
(Otto Scorzeny - The Greatet Subversive) Nejnebezpečnější muž Evropy! I tak se občas říká důstojníkovi SS a osobnímu příteli Adolfa Hitlera Otto Skorzenymu. Původem Rakušan nejdříve bojoval na východní frontě. Pak byl ale raněn a v roce 1943 přijal Hitlerovu nabídku věnovat se speciálním úkolům. Byl to on, kdo vypracoval plán na osvobození italského diktátora Benita Mussoliniho, který byl v roce 1943 na příkaz italského krále uvězněn. Byl to on, kdo unesl syna maďarského regenta Miklóse Horthyho, a donutil tak Maďarsko zůstat věrné Třetí říši. Dokument s podtitulem Velký sabotér však také líčí život tohoto muže po válce, mimo jiné i díky vzpomínkám jeho dcery a soukromým archivům.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko