Sledovat Otto Scorzeny: Slavný podvratný živel online

Sledujte Otto Scorzeny: Slavný podvratný živel online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 119 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Otto Scorzeny: Slavný podvratný živel
  Sledovat Otto Scorzeny: Slavný podvratný živel online
Žánr:
Dokument
Popis:
(Otto Scorzeny - The Greatet Subversive) Nejnebezpečnější muž Evropy! I tak se občas říká důstojníkovi SS a osobnímu příteli Adolfa Hitlera Otto Skorzenymu. Původem Rakušan nejdříve bojoval na východní frontě. Pak byl ale raněn a v roce 1943 přijal Hitlerovu nabídku věnovat se speciálním úkolům. Byl to on, kdo vypracoval plán na osvobození italského diktátora Benita Mussoliniho, který byl v roce 1943 na příkaz italského krále uvězněn. Byl to on, kdo unesl syna maďarského regenta Miklóse Horthyho, a donutil tak Maďarsko zůstat věrné Třetí říši. Dokument s podtitulem Velký sabotér však také líčí život tohoto muže po válce, mimo jiné i díky vzpomínkám jeho dcery a soukromým archivům.

Podobné dokumenty

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski