Sledovat Objevování pravdy II: Kleopatra online

Sledujte Objevování pravdy II: Kleopatra online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 82 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
  Sledovat Objevování pravdy II: Kleopatra online
Žánr:
dokument, historický, záhady
Režie:
Vicky Matthews
Hrají:
Jose Acevedo, Josh Bernstein (host (hlas)), Tara Bowen (Kleopatra), Kevyn Settle (General Aulus Hirtius), Michael Showers (Marc Anthony), Jan David Soutar (Octavian)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Královna egyptské říše, vzdělaná žena, milenka mocných mužů i nelítostná vražednice. Jak a kde se rozhodla zemřít, a kam zmizel palác, který si pro sebe nechala postavit? Považovala se za bohyni a chtěla z Egypta vytvořit největší říši tehdejšího světa. Svedla dva z nejmocnějších mužů Říma, Julia Caesara a Marka Antonia. Stavěla paláce, podporovala vědu a umění. Svůj trůn si neváhala pojistit vraždou vlastní sestry. Do hry vsadila vše - a vše také nakonec prohrála. Jak ale vlastně Kleopatra vypadala, a kde strávila poslední chvíle svého života? Vydejme se na vzrušující cestu za tajemstvím života i smrti královny, která se stala legendou.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
ČT2

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.