Sledovat Nick Cave: 20 000 dní na Zemi online

Sledujte Nick Cave: 20 000 dní na Zemi online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 103 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Sleduj online Dokument, Drama, Hudba & Umění Nick Cave: 20 000 dní na Zemi na !
  Trailer k pořadu Nick Cave: 20 000 dní na Zemi   Sledovat Nick Cave: 20 000 dní na Zemi online
Žánr:
Dokument, Drama, Hudba & Umění
Režie:
Iain Forsyth, Jane Pollard
Hrají a postavy:
Blixa Bargeld (on sám), Susie Bick (ona sama), Arthur Cave (on sám), Earl Cave (on sám), Nick Cave (on sám), Warren Ellis (on sám)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2014
Popis:
Dvacetitisící den v životě Nicka Cavea začíná zvoněním budíku a končí procházkou po mořské pláži. Nitro umělecky nesmírně tvůrčí a multifunkční osobnosti - hudebníka, skladatele, scenáristy a romanopisce - se před divákem odkrývá v osobité, poetické a svébytné mozaice. Hrané scény se střídají s reálnými v přesně propracované filmové struktuře, kdy záleží pouze na divákovi, kolika vrstvami se nechá unést a kolik jich ve filmu odhalí. V terapeutovi, kterého Cave navštíví, je možné rozpoznat uznávaného moderního filozofa Alaina de Bottona, v prostředí identifikujeme Brighton a nechybí ani vtipné momentky rozhovorů Cavea se spolupracovníky. Nick Cave se obrací přímo k divákovi a sdílí s ním názory na život, na svět, ale především na skládání písní a uměleckou kreativitu. Na devadesát pět minut se divák ocitá v exkluzivní společnosti talentované a charismatické osobnosti.
Hodnocení:
75 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski