Sledovat Neuvěřitelné projekty online

Sledujte Neuvěřitelné projekty online, objevujte krásy přírody nebo se vydejte do historie s dokumenty na Lepší.TV. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Předplaťte si Lepší.TV a užívejte si vysílání 124 TV stanic s neomezeným nahráváním nebo 30 denním zpětným zhlédnutím a videotékou s 1000 tituly v ceně!
Dokument Neuvěřitelné projekty
  Sledovat Neuvěřitelné projekty online a 124 stanic za 1 Kč
Žánr:
Dokument
Režie:
Bill Ferehawk, Geoffrey Boynton
Hrají a postavy:
Ike Amadi (Narrator / ... 10 dílů, 2017-2018), Ben Kacyra (Self - Founder, Cyark / ... 2 díly, 2018), Erleen Hatfield (Self - Structural Engineer, Burohappold 1 díl, 201), Victor Andreev (Self - Radiation Safety Specialist 1 díl, 2017), Arthur Blank (Self - Owner, Atlanta Falcons 1 díl, 2017), Peter Britton (Self - Construction Coordination Engineer 1 díl, 2)
Scénář:
Gia Marie Amella, Bill Ferehawk, Graham Flashner, Savas Georgalis, Ron Nelson, Colette Sandstedt
Země:
USA
Rok výroby:
2017-2018
Popis:
I přesto, že se původně jednalo o nesplnitelný úkol, dokázaly liská vynalézavost a mimořádné úsilí vybudovat naprosté zázraky. Jak se staví nový obal reaktoru v Černobylu nebo osidluje nezdolná Arktida...?
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
Prima ZOOM Prima ZOOM Archív a všechna videa pořadů televize Prima ZOOM online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko